KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897372

nr 1489 7372

John Malm. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 10x10 cm, yttermått inklusive ram: 14x14 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:01:17

10/9 11:57:41 1      Vinnande bud
11/9 11:43:05 1      justering av budtak